Hizmetlerimiz

A-Plan Organizasyon

Hizmetlerimiz

Deneyimli kadrolarımızla daima yanınızdayız. 

Özenle Seçilmiş Personeller

18-25 yaş aralığında bulunan ve üniversite öğrencileri ya da mezunları arasından özenle seçilmiş ekip. En az bir yabancı dil bilen ve dış görünüşüne dikkat eden personellerden oluşur.

Hedef Kitleye Yönelik Çalışmalar

Belirlenen hedef kiteye yönelik yapılacak olan kısa ve uzun vadeli projelerde yüz yüze ya da telefonla gerekli bilgileri toplayacak kadroyu temin edebiliriz.

İş Yükünü Üzeriniden Alıyoruz.

Düğün, organizasyon, basın toplantısı ya da benzeri aktivitelerde isterseniz ofisinizden isterseniz A-Plan Organizasyon ofislerindeki çağrı merkezinden süreci yönetebiliriz.

Markanıza Değer Katmak İçin

Sektörde ihtiyaç duyulan; ürün tanıtımları, market tadım/tattırma aktiviteleri ya farklı mecralarda kurulacak stantlarda güler yüzlü ekibimizle profesyonel destek sunuyoruz.

Personel İhtiyaçlarınız İçin

Şirketinizin ihtiyaç duyduğu alanlarda dönemsel, tam zamanlı, yarı zamanlı ya da stajyerler temin ederek işleriniz aksamadan insan kaynakları havuzumuzdan temin ediyoruz.

Misafirinize Verdiğiniz Özen

Restoran, kafe, davet ya da organizasyonlarda gelen konukların karşılanması ve masalarına kadar refakat ederiz. Personellerimiz ilgili dillere hakim kişiler arasından seçilmektedir.

Marka/Ürün Renklerine Uygun

Sizin ya da temsil ettiğiniz marka/ürüne uygun renklerde üniforma, kravat, fular, logolu t-shirt veya şapka gibi kıyafetler temin ederek uyum sağlama noktasında tam destek sunar.

Sistematik, Pratik, Etkili

Daima şık ve dış görünüşüne dikkat eden ekibimiz; bar, restoran, organizasyon ya da ihtiyaç duyduğunuz alanda katılımcı sayısına göre 2000 kişiye kadar sistematik hizmet sunar.

İşinizi Kolaylaştırmak İçin

  • Catering
  • Teknik Destek
  •  Güvenlik Personeli ve Ekipmanları
  •  Ulaşım
  •  Vale